Prodej masa velkoodběratelům

 

 

Nabízíme pro dodávky hovězího masa ve formě  jatečně upravených těl JUT ( maso je dodáváno ve 1/4, 1/2 JUT  ).

Maso dodáváme přímo z faremní porážky.Rozvoz  k Vám zajišťujeme vlastním speciálním vozidlem, které je vybaveno chladícím systémem a je určeno a schváleno tomuto provozu a distribuci chlazených potravin nebo je možné si maso vyzvedávat přímo na expedici naší porážky.Kvalita masa je tak až do předání konečnému odběrateli zajištěna díky dodržení přísných předpisů a nařízení platných pro potravinářský provoz.Veškeré podklady k porážce a doložení původu kusu vč. doložení protokolu o veterinární kontrole je možno na vyžádání vždy předložit.

Tato naše nabídka je určena především větším odběratelům, řeznictvím, jídelnám, restauracím , hotelům a dalším zařízením, kteří takto dodané maso dále ve svém provozu zpracovájí ve větším množství.

Naporcované maso dodáváme pouze na vyžádání po předchozí domluvě a vždy vakuově zabalené a chlazené, cena takto zpracovaného většího množství masa je samozřejmě  odlišná , než cena celého  1/4 JUT.

Naše maso necháváme min 4 týdny ve zracím chladícím boxu. Pokud odběratel nemá zájem o umístění masa v chladícím boxu a zajištění zrání po dobu několika týdnů, je možné maso po domluvě vždy po porážce a zchlazení expedovat nejdříve 48 po porážce.

   

                    

 

 

Štítky


Kontakt

FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV / BALIMASA.CZ

Hyršov 2
34506 Všeruby
okres : Domažlice

Vyzvednutí objednaných balíčků na Hyršově je možné v době :

PO 6-14
ÚT 6-14
ST ZAVŘENO / ROZVOZ
ČT 6-14
PÁ V DOMLUVENÝ ČAS JSME VE VÝDEJNĚ

VÍKEND- PŘEDÁNÍ MASA JE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ MOŽNÉ TAKÉ

SO ZAVŘENO
NE ZAVŘENO

Mimo uvedenou otevírací dobu Vám rádi balík předáme, pokud nám zavoláte předem a společně najdeme vhodný termín, abychom tam byli.
V takovém případě volejte na telefonní číslo : 605 134 188 a vše domluvíme.

KDE NÁS ZASTIHNETE ?

T e l e f o n:
+420 605 134 188

e-m a i l:
objednávky@balikmasa.cz

F a c e b o o k:
BALIKMASA.CZ
FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV

I n s t a g r a m:
BALIKMASA.CZ

T w i t t e r:
BALIKMASA.CZ