Facebook - najdete nás i na fcb- naše stránky- faremní porážka hyršov

 
 
  • Ovečka Romana Šmejkalovánebylo dobrré, bylo SUPERRRRRRR, kupovali jsme zadní a skvělé, dělali jsme burgry na grilu, tam jsem tedy přikoupila ještě kousek mastnějšiho předniho a namlela , trocha pokrájené cibule, lehce sůl a lehce pepř,zamícháno a do každého burgru do středu jsem jestě zabalila kousek domácího bylinkového másla. a dělali jsme i steaky na pánvi a tam stačila opravdu už jen sůl a trocha pepře po opečení, maso samo o sobě nese skvělou vyzrálou chuť. a ze zbytku jsem dělala i gulášek a ten byl tedy taky moc dobrý. vřele doporučujeme .)
  • Adéla Altmanová já také moc doporučuji.. Král steaků Tbone steak byl naprosto úžasný, balíček masa tak krásně voněl, že mě ta vůně naprosto odbourala. opravdu úžasné stařené hovězí za naprosto bezkonkurenční cenu. mám odzkoušené zadní, osso bucco, žebra, pupek, kližku..
  • Jarča Balounová a na zapití doporučuji ve farmářském obchodě rovněž zakoupit jedno z kvalitních vín malých moravských vinařů-vinotéka Moravy. Pan prodavač rád a dobře poradí a společně je to pak dokonalé!!! Emotikona smile

 

Štítky


Kontakt

FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV / BALIMASA.CZ

Hyršov 2
34506 Všeruby
okres : Domažlice

Vyzvednutí objednaných balíčků na Hyršově je možné v době :

PO 6-14
ÚT 6-14
ST ZAVŘENO / ROZVOZ
ČT 6-14
PÁ V DOMLUVENÝ ČAS JSME VE VÝDEJNĚ

VÍKEND- PŘEDÁNÍ MASA JE PO PŘEDCHOZÍ DOMLUVĚ MOŽNÉ TAKÉ

SO ZAVŘENO
NE ZAVŘENO

Mimo uvedenou otevírací dobu Vám rádi balík předáme, pokud nám zavoláte předem a společně najdeme vhodný termín, abychom tam byli.
V takovém případě volejte na telefonní číslo : 605 134 188 a vše domluvíme.

KDE NÁS ZASTIHNETE ?

T e l e f o n:
+420 605 134 188

e-m a i l:
objednávky@balikmasa.cz

F a c e b o o k:
BALIKMASA.CZ
FAREMNÍ PORÁŽKA HYRŠOV

I n s t a g r a m:
BALIKMASA.CZ

T w i t t e r:
BALIKMASA.CZ