CENÍK BALÍKU RODINKA

A

BALÍČKŮ STEAKOVÝCH

 NALEZNETE NA ZÁLOŽCE 

" JAKÝ BALÍK? "

Nejsme žádní troškaři

Pro gurmány....jen to nejlepší!

 

Přejeme všem super grilovačku s 

 

MAXI  T - BONE STEAKEM

( TAKOVÝ AKORÁT RODINNÝ STEAK )MAXI T- BONE STEAK - OD VÁS! DĚKUJEME ZA FOTODOKUMENTACI DO KLATOV!

VYZKOUŠEJTE...

GRIL NEBO NA PEČENÍ

MORKOVÉ KOSTI ŘEZANÉ

V BALENÍ 1-2 KS
HLUBOCE ZAMRAŽENÉ
A TADY POZDRAV OD JEDNOHO Z NAŠICH GURMÁNŮ...
 
VYZKOUŠENO..SNĚZENO...
 


 

BALÍME PRO VÁS....LÉTO V PLNÉM PROUDU

LETNÍ GRILOVACÍ SEZONA ZAČALA

 

MASO VÁM VOZÍME NA TRASÁCH:

KLATOVY - PLZEŇ - PRAHA

KLATOVY - STRAKONICE - PÍSEK - ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

  VÍTEJTE U BALÍKŮ Z HYRŠOVA    

                                 

 

   

 

ZDRAVÍME VŠECHNY GURMÁNY A PŘÍZNIVCE  

HOVĚZÍHO STAŘENÉHO - VYZRÁLÉHO  MASA!

Na naší farmě na šumavském Hyršově chováme kromě jiných plemen i skot plemene Aberdeen Angus.Vyzrálé hovězí maso  z těchto jatečných zvířat je typické svým mramorováním , křehkostí, šťavnatostí a specifickou chutí. Dodáváme maso s označením "MLADÝ BÝK"  a opravdu se jedná o mladého býka. Veškeré podrobné informace námi uváděné na etiketě na každém balíčku je možné si ověřit na dostupných www portálech jako například : www.puvodhovezihomasa.cz nebo www.hovezimaso.cz.

Maso je výborné k  přípravě steaků, ale i ostatních masových specialit.Specializujeme se na maso vyzrálé, po porážce necháváme maso minimálně 3-4 týdny v chladícím boxu za stále monitorované teploty zrát  - jedná se o suché zrání .

Tímto procesem maso získává specifické vlastnosti, které oceníte Vy při přípravě pokrmů z tohoto masa a jeho konzumaci. Velkým překvapením možná pro některé z Vás bude i výrazné zkrácení doby přípravy u různých pokrmů, než jste možná dosud byli zvyklí. Podrobnější informace k tomuto procesu si můžete přečíst v naší sekci " Odborné informace"  nebo nám prostě zavolejte. 

Takto zpracované a připravené maso si u nás můžete objednávat v pohodlí Vašich domovů či kanceláří.

 
objednavky@balikmasa.cz       

 

Prioritou je pro nás osobnější vazba k zákazníkům. Náš tým je Vám vždy k dispozici, pokud potřebujete s čímkoliv poradit. Nabízíme výhradně kvalitní české maso za dostupné ceny. Vydali jsme se touto cestou, protože chceme dodávat našim kamarádům, všem našim zákazníkům pouze kvalitní maso a to na úkor kvantity.Chceme vrátit do obchodu s potravinami osobní přístup a stejně jako má dnes každý svého osobního lékaře, kadeřníka,finančního či pojišťovacího osobního poradce, rádi bychom se stali Vaším "osobním dodavatelem českého  masa" Nejen finance, vzhled, pojišťovny ,ale především jídlo nás každého denně provází. Proč si tedy nedopřát chutné a především zdravé české domácí potraviny.

 

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat.

                        

Těšíme se na Vaše objednávky a jakékoliv podněty.

PS: u nás jsou naši býčci opravdu v pohodě a takhle nás vítají po ránu.....

   

 

BUDEME SE TĚŠIT NA DALŠÍ SPOLUPRÁCI  A  PŘEJEME SI, ABYCHOM BYLI VAŠÍM STÁLÝM A  OSVĚDČENÝM DODAVATELEM  I NADÁLE.
DĚKUJEME ZA VŠECHNY POCHVALNÉ SMS, MAILY, DOPURUČENÍ SVÝM ZNÝMÝM A FOTKY VAŠICH KULINÁŘSKÝCH  KOUSKŮ. DĚKUJEME ZÁROVEŇ ZA VAŠE DOTAZY A ZÁJEM O VŠECHNO , CO S VÝROBOU A DODÁNÍM MASA JASNÉHO PŮVODU SOUVISÍ.
 
VELMI NÁS TĚŠÍ, ŽE  POČET LIDÍ SE ZÁJMEM O TO CO JÍ SE STÁLE ZVYŠUJE .
 
I NADÁLE  BUDEME USILOVAT A BOJOVAT O TO, ABYCHOM SE DRŽELI NAŠEHO MOTTA : 
 

 "CHCEME KVALITU , NE KVANTITU"

 
VŠEM VÁM VELMI DĚKUJEME
 
VÁŠ TÝM Z HYRŠOVA 

   

 

Novinky

Doprava

20.09.2013 15:43
  Vzhledem k čtyřtýdenní době zrání budeme každého elektronickou poštou nebo telefonicky informovat o termínu dodání. Vždy se budeme snažit, aby Vám dodávka masa vyhovovala. Trasa rozvozu je co nejefektivněji plánována, aby se maso dostalo „na Váš stoleček“ opravdu co nejrychleji. Maso je...

Rozvoz a odběr

20.09.2013 15:43
  Rozvoz balíčků je stanoven na adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V případě změny dodací adresy stačí zavolat, ovšem v dostatečném časovém předstihu před samotným rozvozem. Osobní odběr přímo na farmě je taktéž možný.taktéž 

Porážka

20.09.2013 15:41
  Porážka se koná při naplnění objednávek 25-30 balíčků, což odpovídá 200-300 kg hovězího masa. Maso pak čtyři týdny zraje v chladicím boxu, po výstupní kontrole je pak porcováno dle jednotlivých objednávek

Původ

20.09.2013 15:16
  Ke každému kusu masa dostanete přesné doložení původu, evidenční číslo jatek a kopii o veterinární kontrole. Víte tedy přesně, jaké maso „na svém stolečku“ máte.

Opatření a zajištění kvality

20.09.2013 15:15
  Skot je chovaný přímo na farmě na Hyršově. Naše soukromá faremní porážka obdržela veškerá veterinární schválení a odpovídá přísným hygienickým normám. Jatka jsou certifikovaná s možností vývozu masa do ostatních států EU.
<< 1 | 2